×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
2 dite më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Pas ndarjes me Oriola Marashin, fituesi i Big Brother shihet brenda shtëpisë së Roza Latit (Foto)
nga B.Marku (12/02/2018 ora 02:42)

Anaid Kaloti, fituesi i Big Brother 6 ka qenë dikur në vëmendjen e medias. Por, duket se pas ndarjes me modelen Oriola Marashi, ai po i humbet gjurmët në mediat rozë.


Lidhja disa vjeçare me modelen duket se nuk ka "goditur" më veshin dhe syrin e mendias, edhe pse Anaidi ka patur të tjera lidhje, të cilat nuk janë komentuar.

Por, duket se thashethemet kanë vënë Roza Latin në qendër të vëmendjes edhe një vit më parë.

Sërisht po shtohen zëra për një lidhje mes tyre. Por, nuk dimë ende nëse lidhja e tyre është e një miqësie të ngushtë apo një lidhje dashurie.

Ajo që mund të themi me siguri është që Roza e ka patur të ftuar në shtëpinë e saj Anaidin, me të cilin ka pikturuar muret.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]