×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Pavarësisht rregullave të shumta pezullimit dhe mos shitjes se biletave Illyrian Elite ishin përseri në stadium (Fotolajm)
nga I.M (11/10/2017 ora 11:27)

Në media qarkulloi shumë lajmi që ato ishin të pezulluar dhe që anëtarëve të tyre nuk do i jepeshin bileta për ndeshjen mes Shqiperise dhe Italise. Bëhet fjalë për grupimin më të fortë të Kombetares, ultrasit e Illyrian Elite të cilet u përfolen shumë pas ndeshjes së Shqipërise në Palermo.

Por në stadiumin Loro Borici u pa dicka ndryshe, pervecse ato ishin brenda në stadium dhe të shumtë në numër arritën që me një gjetje unike të fusnin edhe "Banderolen" e tyre brenda packas se ishte e ndaluar dhe kishte nje urdher të prerë për të mos u lejuar.

Ky grupim si duket ka gjetur se si të nxjerre bllof policine dhe stjuartet e stadiumit të cilët edhe këtë herë nuk arritën të bënin asgje për ta ndaluar. Si duket Illyrian Elite është gjithmonë një hap para të gjithëve. /shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]