×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Përse femrat duhet të flenë më shumë se meshkujt
nga ShqiperiaIme.info (11/11/2017 ora 08:03)

Femrat kanë nevojë për më shumë orë gjumë sesa meshkujt. Arsyeja qëndron se truri i femrës ka kompleksitet më të madh.

Kjo do të thotë se truri i gruas duhet të punojë më shumë zona të trurit punojnë njëherësh. Sa më aktiv që truri është aq më shumë pushim i duhet.

Për gratë nuk përbën problem të përfundojnë shumë punë në të njëjtën kohë. Në anën tjetër burrat e kanë të vështirë të koncentrohen në shumë gjëra në të njëjtën kohë.

Truri i femrave mbledh informacione pesë herë më shpejt se sa truri i burrit. Kështu që ndihuni lirshëm nëse flini më gjatë

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]