×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Piu 18 birra dhe harbohet me shoqërinë në lokalet e natës, vajza nga Vlora e pëson keq
nga ShqiperiaIme.info (15/11/2017 ora 08:27)

Një vajzë nga Vlora, jo më shumë se 19 vjeç ka kaluar një natë jo shumë të këndshme, ndonëse ishte nisur oër tu argëtuar e dëfryer me shoqërinë e saj.

Pasi ka pirë alkool dhe 18 birra deri në orën 04.00 të mëngjesit vajza ka tentuar të kthehet në shtëpi me automjetin e shokut të saj, por rrugës është përplasur pranë teatrit “Petro Marko”.

Fatmirësisht, vazja nuk ka pësuar lëndime, por vetëm ka dëmtuar automjetin. Ajo është shoqëruar në polici ku ka qëndruar për rreth 4 orë, ndërsa pritet të sqarohen rrethanat e ngjarjes, para se të dalë nga amabientet e paraburgimit

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]