×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Pornostarja shqiptare "çmendet" pas yllit të futbollit, përgjigja e tij e lë me gisht në gojë (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (01/12/2017 ora 09:17)

Adelina është pornostarja nga Tirana që në faqet porno njihet si “Breanne Benson”, duket se ia ka dalë të rrëmbejë sërish vëmendjen e mediave.
Përvec fotove bombastike, ajo u ka treguar fansave pikën e saj të dobët, i cili mesa duket është ylli i Real Madritit, Gareth Bale.

Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen duke postuar foton e futbolistit të famshëm dhe duke treguar publikisht se shume e pelqen atë e duke e shoqëruar postimin me emoji me sytë me zemra.

Duket se Benson i ka rënë në kokë për yllin për Gareth Bale pasi ka treguar vazhdimisht nëpër postime se ai është futbollisti i saj i zemrës.

Bale nuk i ka kthyer ndonjë përgjigje deri më tani dhe nuk dihet n%se e ka parë postimin e saj.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]