×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Një tjetër interesim për Manaj, e do ish-klubi i Strakoshës
nga ShqiperiaIme.info (11/08/2017 ora 05:38)

Është një futbollist i lirë që i duhet të sistemohet në një skuadër, pasi Interi kurrsesi nuk e ka në plane. Rei Manaj është një nga futbollistët e rinj dhe me perspektivë, por që zikaltrit duhet ta sistemojnë në një tjetër ekip për këtë edicion, në mënyrë që të marrë sa më shumë eksperiencë.

Së fundmi, për sulmuesin e Kombëtares shqiptare është shfaqur edhe skuadra e Salernitanës që i ofron atij një shans për të treguar vlerat që ka dhe për të fituar eksperiencë duke luajtur.

Shqiptari ka pasur edhe të tjera mundësi në Serinë B, mirëpo mbetet për t’u parë se cila do të jetë skuadra që do të gjejë akordin me lojtarin dhe Interin.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]