×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Partizani së shpejti me stadium personal / Shihni fotot më të fundit
nga ShqiperiaIme.info (11/08/2017 ora 07:50)

Edhe pse faza e fundit është ende larg, Partizani është në rrugën e duhur për ndërtimin e kompleksit të ri.

Klubi i kuq ka publikuar disa foto nga ecuria e punimeve dhe duket qartë se punët kanë avancuar ndjeshëm, aq sa një tribunë është ngritur.

Natyrisht, ka ende shumë punë, por zakonisht pjesa më e ndërlikuar janë punimet në themel dhe tashmë po ngrihen tribunat e stadiumit, përveçse po punohet në ndërtesat e tjera.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]