×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Kompletohet Kukësi, mbërrin edhe sulmuesi nga Azerbajxhani (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (11/08/2017 ora 10:30)

Ditën e sotme ka mbërritur në Shqipëri edhe goditja e bujshme e Kukësit në merkato, bëhet fjalë për sulmuesin azer Rauf Alijev.

28-vjeçari është pritur në Rinas nga menaxheri i përgjithshëm i klubit Naim Halili.  Alijev pritet të firmosë ditën e nesërme një kontratë dy vjeçare, teksa paga e tij mujore do të jetë 9 mijë euro në muaj, duke u bërë lojtari më i paguar te kampionët.

Bomberi nga Azerbajxhani pritet t’i bashkohet shumë shpejt skuadrës në stërvitje, për të nisur me përgatitjet për sezonin e ri.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]