×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Shihni penalltinë e Hamdi Salihit që do t’ju lërë pa fjalë (Video)
nga ShqiperiaIme.info (12/08/2017 ora 07:22)

Hamdi Salihi shënon golin e katërt në ligën e dytë në Austri me skuadrën e SC Wiener Neustadt. Sulmuesi shkodran realizoi në minutën e 44-t me 11-metërsh në takimin që skuadra e tij po luan në fushën e FAC Wien.

“Bomberi” shqiptar realizoi mjeshtërisht nga pika e bardhë, një ekzekutim që do ju lërë pa fjalë.  

  

 

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]