×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Çështja e pagave te Vllaznia / T’i besojmë Cungut apo Bashkisë?
nga ShqiperiaIme.info (12/08/2017 ora 01:04)

Te Vllaznia, problemet financiare janë të pritshme, qoftë për fuqinë që ka Bashkia e Shkodrës për të investuar në sport, qoftë edhe për shkak të procedurave burokratike. Kohët e fundit ka pasur probleme edhe me llogaritë bankare, çka ka bërë që të vihej në dyshim edhe faza përgatitore në Mal të Zi.

Nëj deklaratë e trajnerit Cungu pas ndeshjes me Kastriotin e trazoi për një moment momentin, pasi shkodrani pohoi që Vllaznia ka tre muaj pa u paguar. Por çështja tani qëndron te fakti se sa paga janë për t’u shlyer dhe në klubin shkodran sqarojnë se u detyrohen stafit dhe lojtarëve vetëm një pagë, atë të muajit maj, që pas tre muajsh pritet të shlyhet.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]