×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Gazetarja shqiptare: Po, nuk kam cica… por jeta është e bukur edhe pa to
nga shqiperiaime.al (12/08/2017 ora 03:43)

Është vënë në qendër të showbizit shqiptar ditët e fundit për fotot e shumta që poston nga palestra dhe për të cilat replikon shpesh edhe me ndjekësit, një pjesë e të cilëve kritikë e aspak dashamirës.

Është fjala për vetë gazetaren e showbiz Aulona Musta e cila teksa publikon një foto nga plazhet e Greqisë nuk ngurron të thotë atë që ka paramenduar se do ia thonë ndjekësit.

“Po, nuk kam cica por jeta është shumë e bukur edhe pa to”,shkruan Aulona.

KOMENTI I PLOTË:

Ka disa vende qe po mos ti shohesh me syte e tu, e ti jetosh, nuk e beson qe jane te vertete…Ky ishte nje nder ta… P.S: Po, nuk kam cica e di (qe mos te lodheni duke komentuar, e bera une per ju) . Jeni shume te mire qe shqetesoheni per cicat e mia, por me besoni jeta eshte shume e bukur edhe pa to.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]