×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Familja Berisha në zi, Armina nxjerr shalët
nga shqiperiaime.al (12/08/2017 ora 06:17)

Ditën e djeshme një fatkeqësi ka ndodhur në familjen Berisha pasi është ndarë nga jeta motra e ish-kryeministrit Sali Berisha.

Për kryeministrin Sali Berisha motra e tij e vetme, Hajrie Osmani, ishte shumë e shtrenjtë dhe shumë shpesh e ka quajtur “mbretëreshë”.

Shkëlzen Berisha me anë të një statusi në Facebook ka bërë me dije lajmin e hidhur për familjen Berisha.

Por, ndërkohë që familja është në zi, duket se Armina ka prioritete të tjera.

Ajo është e fiksuar pas Instragramit dhe vetëm gjatë 24 orëve të fundit ka publikuar tre foto.

Njëra prej tyre ku janë fiksuar këmbët e saj me një veshje të zezë është publikuar vetëm një orë më përpara ndërkohë që sot është edhe varrimi i motrës së Berishës. /albeu.com/

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]