×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Armela tregon sekretin… çfarë i pëlqen kur kryen marrëdhënie (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (12/08/2017 ora 07:34)

Ish banorja e Big Brother ka vënë sërish në qendër të vëmendjes veten, e kësaj here ka treguar një secret për dëshirat e saj.

Armela shkruar në Instastory se është e çuditshme sesi kur je fëmijë nuk të pëlqejnë shpullat në faqe dhe në të pasme, por kur rritesh… fillojnë të të kënaqin.

Kësisoj, Armela ka treguar nënjëfarë mënyre ka treguar detajet që e bëjnë një marrëdhënie seksuale të kënaqshme për të.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]