×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Njihuni me kompjuterin më të vogël në botë [FOTO]
nga shqiperiaime.al (12/08/2017 ora 08:28)

Ky kompjuter të cilin mund ta mbani në xhepin tuaj vjen me sistemin operativ Windows 10.

Me 2GB RAM, WiFi dhe Blooetooth të integruar, Sirius B përballon pa problem të gjitha punët e përditshme që kryeni në kompjuterin tuaj personal, transmeton Express. Krejt çfarë ju duhet është një ekran me port HDMI si dhe një prizë për ta vënë në rrymë.

Të integruar ka 32GB hapësirë për të ruajtur dokumentet dhe aplikacionet tuaja si dhe dy porte USB, një port HDMI, lexuesin e kartelave të memories Micro SD si dhe Audio in dhe out.

Mini kompjuteri Ockel Sirius B Windows 10 vjen me çmim prej vetëm 190 USD.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]