×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Mesazhi prekës i mbesës së Berishës për personin e afërt që humbi: Barrierat fizike nuk maten dot me dashurinë
nga ShqiperiaIme.info (12/08/2017 ora 08:52)

Vdekja e Hajrie Osmani, motra e vetme e Sali Berishës, ka sjellë një atmosferë trishtimi dhe pikëllimi në familjen Berisha.

Këtë gjë e ka treguar ditën e sotme më herët djali i Saliut, Shkëlzeni, i cili i dedikoi një mesazh ne rrjetet sociale hallës së tij. Por një mesazh tejet prekës për ndarjen nga jeta të Hajrie Osmanit, ka shëprndarë në rrjetet sociale edhe vajza e Argitës, Dasara Malltezi.

Pavarsisht se Hjaria ishte halla e nënës së saj Argitës, duket se ajo ka pasur një lidhje të veçantë me të, gjë e cila duket qartë në rreshtat që Dasara i dedikon të ndjerës.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]