×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
SHBA, qëllohet polici. Filmon vetë sulmin (Video)
nga I.M (13/08/2017 ora 09:22)

Një oficer policie në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, që u qëllua disa herë me pistoletë në një distancë të afërt, ka parë agresorin të shkojë në burg për të paktën 35 vite.

Oficeri Kuinsi Smith u qëllua në qafë dhe kraharor dhe pati edhe dy krahë të thyer gjatë incidentit në Karolinën e Jugut, incident ky i shënuar në 2016. 

Ka qenë vetë polici që ka fiksuar në kameran që mbante në trup momentin në të cilin është sulmuar dhe padyshim që gjykatësi e as juria nuk kanë pasur dyshime në momentin e dhënies së dënimit.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]