×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Gjen gruan me të dashurin, i vret që të dy. (Fotot)
nga I.M (13/08/2017 ora 09:51)

Nje burre ne Kolumbi është akuzuar për vrasje pasi ka vrarë gruan e tij të zhveshur dhe të dashurin e saj të kur e kapi çiftin të bënte seks.Juan Carlos Garcia, 42 vjeç, ka vrare Sandra Castellanos, 39 vjeç, dhe të dashurin e saj Noe Gomez, 35 vjeç, në shtëpinë e tyre familjare në Atlantico, Kolumbi.

Rojet e sigurisë dyshuan se gruaja e tij kishte një lidhje ndërsa po punonte në ndërrimin e natës dhe kishte planifikuar një kurth për ta "kapur atë me duart e saj në brumë", sipas policisë.

Tre fëmijët e çiftit ishin duke fjetur në shtëpi kur Garcia thuhet se kishte tërhequr kembezen në çift, duke i qëlluar ato rreth orës 21:00 më 4 gusht. /shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]