×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Vuante nga një sëmundje e rëndë/ Ndërron jetë ish-banori i Big Brother
nga ShqiperiaIme.info (13/08/2017 ora 11:18)

Gjatë edicionit të parë të Big Brother Albania, konkurrent ka qenë edhe Shkëlqim Brushulli. Ai mbahet mend për lojën e fortë të tij, si edhe ka qenë një ndër njerëzit më të dashur brenda shtëpisë.

Sipas një postimi nga e bija e tij, Esmeralda, Shkëlqimi është ndarë tragjikisht nga jeta, pasi luftoi për vite me radhë kundër një sëmundje të rëndë.

“Me keqardhje dhe lëndimin e humbjës së njeriut më të dashur ju njoftoj humbjen e të ndjerit Shkëlqim Brushulli, babait tim”, ka shkruar ajo. I njohur ndryshe si Çimi, ai ka lënë pas dy vajzat dhe bashkëshorten.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]