×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Historia e dhimbshme e Anës/ U përdhunua për 13 vite dhe lindi 4 fëmijë të cilët ja shitën
nga ShqiperiaIme.info (10/01/2017 ora 10:04)

Historia me poshte, e publikuar nga mediat britanike sjell te verteten e trishte te nje vajze te rrëmbyer dhe mbajtur si skllave seksi për 13 vjet nga përdhunuesi i cili i kishte shitur te katër fëmijët qe ajo kishte lindur nga abuzimi gjate ketyre viteve.

Behet fjale per Anna Ruston, e cila tani ka gjetur guximin per te rrefyer historinë e dhimbshme te jetes se saj.

Për 13 vjet me rradhë, Anna Ruston u mbajt e burgosur brenda shtëpisë se atij qe e rrëmbeu, u dhunua dhe u përdor si një skllave seksi, shkruan “Mirror”.

E mbyllur kryesisht në një dhomë gjumi, kontakti i vetëm i Anës me botën e jashtme ishte kur shkonte në spital për te trajtuar lëndimet e sjelljes dhe rrahjes brutale, dhe lindjes së katër fëmijëve.

Krijesat e pafajshme, lindur si rezultati i përdhunimeve të përsëritura, më vonë do të shiteshin nga monstra qe torturonte vajzen e re.

Ishte vetëm 15 vjeç kur u izolua, Anna, emri i të ciles është ndryshuar për sigurinë e saj, e cila kurrë nuk ishte ndjerë mjaft e fortë për të treguar historine e saj dhe per ta cuar dhunuesin e saj para drejtësisë. /Standart

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]