×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Djemtë nga Saranda sfidojnë me njeriun më të madh prej dëbore (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (11/01/2017 ora 02:12)

Këto ditë kanë qenë të acarta për vendin dhe dëbora ka rënë thuajse në të gjithë territorin, përfshirë edhe zonën bregdetare.

Madje, gjatë ditëve që kaluam dëborë ra edhe në Sarandë, një fenomen i rrallë ky për këtë qytet.

Nisur nga kjo, qytetarë të Sarandës kanë shijuar në maksimum flokët e dëborës duke bërë edhe njeri prej dëbore në pikën e saj më të lartë, në "Kalanë e Lëkurësit".Albeu

Në foton që ka ardhur në redaksinë e Albeu.com nga Kasim Cule, dy djem kanë sfiduar qtyetet e tjera të vendit ku trashësia e dëbores ka qënë më e madhe duke bërë një njeri prej dëborë gjigant.

Këta djem bën një njeri prej dëbore gjigant me pak dëborë, të shohim si do të reagojnë ata që jetojnë në vende ku trashësia e dëborës ka rritur më shumë se gjysmë metër , transmeton Shqiperiaime

Ju sugjerojmë
Nga kjo kategori
Ka nje problem me terheqjen e postimeve : You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'ORDER BY added_time DESC LIMIT 7' at line 1