×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Bora mbulon gjithë vendin, vijojnë temperaturat e ulëta
nga ShqiperiaIme.info (12/01/2017 ora 07:27)

Orët e paradites do të jenë në dominim e kthjellimeve dhe vranësirave të lehta e kalimtare në të gjithë ultësirën perëndimore ndërsa vranësira më të dendura do të ketë në zonat malore të territorit.

Gjatë pasdites vranësirat do të jenë të pranishme në të gjithë territorin e vendit sërish më të theksuara paraqiten në zonat malore përgjatë kufirit lindor. Në orët e vona të natës do të kemi shtim të vranësirave në të gjithë vendin.Albeu

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të pësojnë rritje si në vlerat minimale edhe në vlerat maksimale, më e ndjeshme kjo në vlerat e mesditës. Era do të fryjë mesatare si në tokë dhe në det me shpejtësi 45 km/h nga drejtimi jugperëndimor kjo do të bëjë që në brigjet detare të gjenerohet dallgëzim 3 - 4 ballë , transmeton Shqiperiaime

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]