×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Prezantohet Samsung S9 dhe S9 Plus, ja sa do të kushtojë?
nga shqiperiaime.al (25/02/2018 ora 08:25)

Pas suksesit të Samsung S8/S8+ që u hodh në treg vitin e kaluar dhe kaloi çdo pritshmëri, duket se kompania nuk ka të ndalur.

Me dizajn pothuajse të njëjtë pak minuta më parë u prezantua në Kore dhe Samsung S9/S9+ me disa risi të reja.

Ai do të hidhet në treg më 16 mars dhe do të jetë po aq i suksesshëm sa Samsung S8/S8+, i cili që nga prezantimi vitin e kaluar u cilësuar si një nga produktet më të mira që kompania ka bërë ndonjëherë.

Ndaj, nuk janë bërë shumë ndryshime në Samsung S9 dhe S9+, në mënyrë që të ketë të njëjtin sukses dhe përdoruesit e S8 mund ta kenë të lehtë ta zotërojnë atë.

Në këtë model të ri, Samsung ka zhvendosur skanerin e gjurmëve të gishtave tek kamera.

Sa do të kushtojë një Samsung S8/ S8+?

S9 do të blihet për 719.99 dollarë dhe S9 Plus për 839.99 dollarë.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]