×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Puthje e skena ‘të nxehta’ në shtrat, Marina Fara prezanton të dashurin e rradhës (FOTO)
nga B.Marku (16/04/2018 ora 04:27)

Nëse përmendim emrin e Marina Farës tashmë askush nuk bën lidhjen me të ëmën, këngëtaren Eli Fara, por me skandalet kur e reja është përfshirë herë pas here.

 

Bëhet fjalë për foto provokuese, me meshkuj të ndryshëm që kanë pushtuar rrjetet sociale jo pak herë.

Përfshirë këtu edhe meshkuj të mëdhënj në moshë.

 

Vetëm një vit më parë, Marina ishte në krahët e bizmensmenit Edi Ismaili dhe sipas postimeve që bënte në prifilin e saj, dashuria ishte e pafund.

Mirëpo kjo histori u harrua dhe brunja ka rendur në krahët e një tjetër mashkulli.

Marina Fara ka postuar disa foto, ku shihet në shtrat duke u puthur me një djalë, por që i ka mbuluar fytyrën.

 

Këtë rradhë identitetin e mashkullit ka preferuar ta mbajë sekret.

(F.M/Shipëriaime.info)

 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]