×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
"Dhelpra që nuk i kapi rrushtë", ja si tallet rrjeti me Edi Ramën (Foto)
nga D.Zefi (15/04/2018 ora 07:28)

Qytetarët nuk ja kanë kursyer edhe shënimet në rrjetet sociale kreut të qeverisë Rama, për mos vajtjen e tij në Shkodër. Ai  e kishte paralajmëruar një vizitë gjatë të shtunës në qytetin verior por e anulloi pasi siç duket kishte frikë nga protesta e paralajmëruar e opozitës në këtë qytet.Vizita e tij u zhvendos në Vlorë ku ishte në mbeshtetje të nënës së tij, Aneta Rama. Kryeministria doli me një lajm se Edi Rama nuk kishte në axhendën e tij udhëtimin në Shkodër, por kjo mendohet se është një trillim në momentet e fundit.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]