×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
"Edi Rama magjepsi Parisin", Ja memet që kanë pushtuar rrjetin (Foto)
nga D.Zefi (15/04/2018 ora 02:32)

Deklarata e artistes Ornela Vorpsi se Kryeministri Edi Rama ka magjepsur kryeqytetin francez gjatë kohës që ka jetuar në Francë, ka hapur një debat në rrjetet sociale.

Pro dhe kundër, shumë personazhe vazhdojnë të japin komente mbi këtë deklaratë.

Po ashtu dhe Memet… të dashura tashmë edhe nga politikanët, për çdo çështje që kthehet në virale, kështu janë dhe foto-montazhet.

Sjellim disa prej tyre që janë shpërndarë dhe komentuar gjerësisht…

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]