×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
"LSI motra e përbashkët", gazetarja s'lë rehat Ramën, batuta e kryeministrit (Video)
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 05:56)

Kryeministri Edi Rama nuk ka lënë mënjanë batutat teksa është pyetur nga gazetarët lidhur me tensionet në Parlament.

Rama e ka quajtur LSI-në “motër të përbashkët të PD-së dhe PS-së”, ndërsa kur gazetarja e ka ngacmuar duke e pyetur sesi mund ta ketë motër partinë që kreu i grupit parlamentar të saj, Petrit Vasili ka firmosur përjashtimin e Ramës nga parlamenti, Rama ka shmangur përgjigjen.

Prononcimi i Ramës për mediat nuk ka filluar, derisa edhe ERTV të ishte “Live” në Facebook.

“Prit të shohim edhe ERTV a është gati, jo po është e rëndësishme”, tha Rama. Ndiqni videon:

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]