×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
"Nëna" në bodybuilding-un shqiptar, lë pa fjalë ndjekësit me këtë foto
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 06:56)

Dorina Mema, kampionia e bodybuilding, ndonëse mama e një vajzë adoleshente tashmë, vazhdon të habisë me vullnetin për t’u stërvitur dhe me të qenit në superformë.

 Në një foto të publikuar para pak minutash, Dorina ka ekspozuar kofshët e vithet, me një masë muskulare tejet të dukshme.

Komentet e ndjekësve nuk kanë munguar për kampionen e cila shfaqet e gjitha në “pink”.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]