×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
"Priftin e vrau Meta me Berishën, rrezikohet Tom Doshi", ish-badigardi i Berishës habit me konspiracionin e tij
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 10:51)

Ish-badigardi i Berishës Izet Haxhija ka gjetur vend për teori konspiracioni pas lajmit se Dritan Prifti ndërroi jetë pas një lufte të gjatë me leuçeminë.

Duke aluduar mbi vdekjen e ish-ministrit ai ka lënë të kuptohet se ndaj tij ka patur një komplot nga dy "malsorët" siç janë Berisha dhe Meta.

"Si ka mundesi qe te gjithe kundershtaret e dy "malsoreve " atij te Tropojes e Skraparit vdesin te "semure" me kanser akut. Duhet te japi ndonje sqarim specialisti i rrezatimit radioktav ,Fatos Klosi.
Rrezatimi radioativ Per te shkatuar kanser ,perdoret si metode per te vrare kundershtaret nga KGB Ruse. Edhe Klosi per kete lende ka bere specializimin. A thua ta kete trasheguar profesionin tek 
ndonje nxenes i tij.. Tome ,bej kujdes e mos ha ushqime te pakontrolluara...", - shkruan ai në Facebook duke marrë jo pak reagime negative.

Prifti ka qenë prej kohësh i sëmurë, e cila e detyroi të tërhiqej nga jeta politike, ndërsa ky pretendim i hedhur nga Haxhija duket më shumë se i guximshëm

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]