×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
"Tirana si Vjena", Olti Curri nxjerr zbuluar Lali Erin, ja videoja që publikon (VIDEO)
nga B.Marku (16/04/2018 ora 05:31)

Kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj është mburrur shumë herë me stolat që ka vënë në sheshin “Skënderbej”.

Motoja “Tirana si Vjena” është fraza që ka përdorur shumë shpesh Lali Eri për ndryshimet e bëra në kryeqytet.

 

Mirëpo ndërkohë që fotot bëhen si në Vjenë, transporti publik është në një gjendje skandaloze.

 

Dhe këtë rradhë Lali Erin e ka njerrë zbuluar publicist i njohur Olti Curri.

Në profilin e tij zyrtar në rrjetet sociale, Olti ka publikuar një vieo ku njerëzit shihen teksa shtypen duke u munduar të hipin në urban.

 

“Tirana si Vjena, Lali Eri godet përsëri,”- shkruan Curri krahas videos.

 (F.M/Shipëriaime.info)

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]