×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Rama bën veprimin e çuditshëm në Kuvend, çfarë ka ndodhur me Kryeministrin? (Video)
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 11:18)

Kryeministri Edi Rama edhe kreu i opozitës Lulzim Basha janë duke debatuar fortë tani në Kuvend, ndërkohë që nuk mund të kalonte pa u vënë re një sjellje e kryeministrit gjatë fjalës së tij.

Gjatë gjithë kohës, Rama e mban dorën e majta pas kurrizit ku duket sikur kap ose mban diçka që të mos bjerë ose ka dhimbje në shpinë.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]