×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Rama i tha ‘i rrjedhur’, Berisha ia kthen: Ngjan si një h*** në një copë mëndafshi
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 11:04)

Ish kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur sot kreut të Qeverisë për fjalën ‘I rrjedhur’ që Rama i tha në seancën e djeshme parlamentare.

Duke marrë fjalën për procedurë, Berisha tha “Zotëria dje shau pas shpine sic ka fytyrën dhe karakterin. Të shash nga karrigia e kryeministrit nuk bën gjë tjetër veçse ngjet si një ‘hale në një copë mëndafshi’”.

Pas përdorimit të fjalës ‘I rrjedhur’ nga Rama, grupi parlamentar i PD-së kërkoi që Rama të përjashtohet për 10 ditë nga Kuvendi, por kërkesa u rrëzua nga kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]