×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Rama: Shqiptarët i quan kazan, por nga italianët ‘nuk ia mban’
nga ShqiperiaIme.info (14/11/2017 ora 10:09)

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në ‘Studio E Hapur’ me Eni Vasilin në ‘News 24″,  ka folur edhe për sulmin që bëri për ‘Le Iene’ emisionin që publikoi reportazhin për fëmijët në Bulqizë.

Ai tha se:

“Unë nuk e kam parë vetë, mua më thanë nga të tjerët. Unë pa e parë fola me një paragjykim dhe kam bërë gabim, pa dashje  për rastin në fjalë,” tha Rama.

Ndërkohë për mediat shqiptare, jo vetën nuk kërkoi falje, por e përsëriti mendimin e tij.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]