×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Rita dhe Roza ‘zihen’ në mes të emisionit
nga ShqiperiaIme.info (12/10/2017 ora 03:41)

Nënë e bijë, Rita dhe Roza Lati ishin sot të ftuara në emisionin “Kush vjen për drekë”, në Tv Klan. Për herë të parë Roza dhe Rita ishin përballë njëra-tjetrës në kuzhinë, për të konkurruar me specialitetet e tyre.

Por, fakti që është konkurs ka nxitur Ritën t’i afrohet së bijës duke i thënë se do të tojë ajo.

“Do ta fitoj unë dhe harroje, u bëre ti”, tha Rita.

Ndërkohë që Roza iu kthye duke i bërë “presion”, teksa i tha: Do shkojmë në shtëpi ne, do shkojmë!/ tvklan.al.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]