×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Rivalja “XXL” e Kimit
nga ShqiperiaIme.info (10/11/2017 ora 12:47)

Ajo thotë se është fanse e Kim Kardashian, por vetë Kim mund ta shohë më shumë si rivale.

 Tanya Love në Instagram numëron shumë herë më pak ndjekës sesa ylli amerikan i “reality shoë-t”, por postimet i ka po aq të nxehta sa idhulli i saj.

…një rivale XXL i Kim Kardashian.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]