×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Roma zbuloi skandalin e Championsit, ja si e manipuloi Shevçenko (Video)
nga F.Gjini (13/04/2018 ora 05:10)

Hije të tjera dyshimi mbi UEFA-n dhe paracaktimin e shortit të gjysmëfinaleve, kanë ardhur nga Italia. Paraditen e sotme, në platformën e shitjeve të biletave online, klubi kryeqytetas i Romës ofronte bileta për sfidën Roma-Xhenoa më 18 prill dhe Roma-Liverpul më 2 Maj, ndonëse shorti i Championsit nuk ishte hedhur ende.

Klubi kryeqytetas reagoi shumë shpejt dhe hoqi ndeshjen me anglezët nga platforma, por fotoja bëri xhiron e botës, ndërsa shorti i hedhur në Nion, në orën 13:00 konfirmoi pikërisht Liverpulin përballë Romës dhe gjithashtu më 2 Maj takimin Roma-Liverpul.

Ky është një skandal, ndërkohë që edhe pamjet e shortit të sotëm konfirmojnë edhe dyshime të tjera. Siç shihet edhe në pamje futbollisti ukrainas ka predispozitën për të tërhequr një gogël të caktuar pa e përzier. /Koha Jonë/

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]