×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Ronaldo bëhet baba për herë të katërt
nga shqiperiaime.al (12/11/2017 ora 09:40)

Cristiano Ronaldo është bërë sërish baba dhe këtë e ka shpërndarë me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Asi portugez ka shpërndarë përmes Instagramit lajmin e gëzueshëm.

“Alana Martina sapo erdhi në jetë. Si Alana, ashtu edhe Geo janë shumë mirë”, shkruan ai në postimin e tij.

Postimi shoqërohet me një foto, ku në shtrat shfaqet e dashura e Ronaldos, Georgina Rodriguez dhe djali i tij, Cristianinho.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]