×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Ronaldo me deklaratë epike për penalltinë ndaj Juventusit
nga shqiperiaime.al (12/04/2018 ora 12:10)

“Nuk e kuptoj pse ata po protestonin”, ka thënë Ronaldo pas ndeshjes. Lucas u pengua nga prapa dhe nëse nuk do jepej penallti, do ishte gol”.

Cristiano Ronaldo mendon se ndërhyrja në Lucas Vazquez ishte penallti e pastër.

Ai deklaroi se nuk i kuptoi lojtarët e Juventusit se pse protestonin, përcjellë “Lajmi.net”.

“Nuk e kuptoj pse ata po protestonin”, ka thënë Ronaldo pas ndeshjes.

“Lucas u pengua nga prapa dhe nëse nuk do jepej penallti, do ishte gol”, shtoi ai.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]