×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
2 dite më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Ronaldo në 'pikë të hallit', modelja ruse i bën propozimin që askush nuk do ta refuzonte (Foto)
nga B.Marku (10/02/2018 ora 09:08)

Cristiano Ronaldop vazhdon të jetë fiksimi i shumë prej modeleve të njohura në të gjithë botën. E fundit që ka hedhur "grepat" për futbollistin portugez, është Tanya Mityushina.


25 vjeçarja është një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe, duke marrë parasysh origjinën ruse, konsiderohet si pasardhësja e Irina Shayk.

Po çfarë tjetër ka të përbashkët me Irinën? Pasionin për Cristiano Ronaldon.

CR7 është djali perfekt. Do të më pëlqente të kisha një takim me të, edhe pse e ka një të fejuar…”, ka thënë ajo së fundmi duke hedhur hapin e parë.


Të shohim tani sa xheloze do bëhet Georgina, e fejuara aktuale e Ronaldos e cila ka edhe një vajzë me yllin e Real Madridit.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]