×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Sa lexojnë bukuroshet shqiptare, gafa e “Miss Universe Albania” do ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)
nga ShqiperiaIme.info (15/11/2017 ora 09:15)

Sa të lexuara janë vajzat shqiptare që përfaqësojnë bukurinë e vendit tonë në eventet ndërkombëtare?

Blerta Leka, bukuroshja që u zgjodh e “Miss Universe Albania” ka treguar se njohuritë bazë të historisë së Shqipërisë lënë shumë për të dëshiruar. E ftuar në emisionin e drejtuar nga Ermal Peçi, bukuroshja nuk dinte se kur është shpallur pavarësia e Shqipërisë, ndonëse gazetari i dha dy alternativa.

Ajo tha se pavarësia e Shqipërisë është shpallur nga vitin 1944. Bukuroshja është pyetur edhe se duhet të lexojë një miss për vendin e saj, ndërsa ajo u përgjigj: Mjaftueshëm sa të ketë njohuritë e duhura. Për më tepër ndiqni videon. 


 

Jo per gje se zakonisht miset i kemi te zgjuara 😂😂😂

A post shared by Gafat (@gafat_official) on

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]