×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Samsung S8 dhe S8 + është zgjedhur telefoni i vitit 2017
nga shqiperiaime.al (17/11/2017 ora 12:06)

Samsung Galaxy S8 dhe S8 + është zgjedhur telefoni i vitit 2017, në çmimet e Trusted Reviews. Kjo nuk është aspak surprizë, për shklak të risive që ka sjellë kjo pajisje tekonologjike.

S8 përmban një dizajn futuristik mahnitës të lakuar, një ekran të pabesueshëm nga skaji në skaj dhe kamera të klasit të lartë.

“Është një pëlhurë e mrekullueshme e teknologjisë që përdor fuqinë e saj për zgjerimin e përvojës përtej ekranit 5.8 inç, por arrin të jetë ende një telefon i lehtë për t’u përdorur“, thonë ekspertët.

Ky aparat është kritikuar kur ka dalë në fillim, por tani ai është më i pëlqyeri nga njerëzit. Burime afër kompanisë thonë se në Mars të vitit 2018 do të hedhin në treg modelin Samsung Galaxy S9, S9+ dhe Galaxy S9 mini.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]