×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Seks oral me nusen para Kishës. Gjyshi: Neveri! Reagon edhe prifti (Foto)
nga ShqiperiaIme.info (13/10/2017 ora 02:47)

Familja e një çifti britanik që shkaktoi zemërim duke u shfaqur teksa kryenin seks oral para një manastiri të shenjtë grek, kur po realizonin fotot e tyre të dasmës, ka rrëfyer tronditjen e pësuar.

Matthew Lunn postoi foton e gruas së tij të re Carly, të gjunjëzuar në fustanin e saj të bardhë, teksa kryente veprimin seksual.

Mattew, 27 vjeç dhe 34-vjeçarja Carly, nga Birmingham-i, thanë se gjithçka e bënë me humor.

Por gjyshi i djalit nuk e ka parë aspak në këtë mënyrë veprimin e nipit dhe nuses. Ai i ka thënë “MailOnline”: “Ndjej neveri!”

Fotografia, e cila u mor nga një nga anëtarët e familjes së Mattew, u postua në Facebook dhe menjëherë u bë virale.

Por tani peshkopi i lartë i ishullit, Kyrillos i Rodosit, ka vendosur të ndalojë të gjitha dasmat e huaja në manastirin e Shën Palit, duke detyruar qindra çifte britanikë të anullojnë ditët e tyre të ëndrrave. 

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]