×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Seksi e bukur dhe plot ambicie. Njihuni me Eleni Kapourani modelen që premton shumë (Fotot)
nga I.M (13/10/2017 ora 09:38)

Eleni Kapourani pak ditë më parë ishte pjese e Miss North Albania një eveniment i organizuar në Lezhe nga Emirjan Perdodaj ku rrembeu jo pak por dy cmime. Cmimin mediatik "SHQIPERIA IME" dhe shoqeruesja e parë e Miss-it. Ajo është vetëm 20 vjece dhe studio në shkollen e lartë për edukatore. Ishte hera e parë për të që merte pjesë në një event të tille ku ra në pah bukuria e saj dhe format e saj perfekte trupore.

Eleni dëshiron të ketë një të ardhme të suksesshme dhe qellimet e ambiciet e saj janë që ajo të arrijë sa më lart duke perfaqesuar bukurine e femrës Shqipëtare. Për shqiperiaime.al ajo u shpreh mjaft e lumtur që rrëmbeu një nga cmimet më të rëndesishme  sic është edhe ai mediatik. Eleni është paksa skepitke kur vjen puna tek kompanitë tona të modelingut pasi më së shumti ka fjalë sesa pune shprehet ajo.

Për shqiperiaime.al e bukra nga Elbasani u shpreh që është në kerkim të ndonje menaxheri të mire me të cilin ajo të mund të punojë dhe të ngjese shkallët e karrierës së saj. Një ndër hobet e tjera të saj është edhe kënga. Eleni tregon që e adhuron këngën dhe pse jo në një të ardhme të jetë edhe një këngëtare e suksesshme. Modelja bukuroshe dhe e re në modë pritet të jetë një Gigi Hadid e vendit tonë. /shqiperiaime.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]