×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Sërish baba! Fotografia e parë e familjes pesë anëtarëshe të Leo Messit
nga B.Marku (11/03/2018 ora 08:31)

Djali i tretë i Antonella Roccuzzos dhe Lionel Messit tashmë është prezantuar në publik.

Ciro, i cili u lind të shtunën, pra sot, në Barcelonë, i bashkohet Thiagos dhe Mateoos dhe ai është pikërisht arsyeja pse Lionel Messi mungoi në fitoren e Barcelonës 2-0 ndaj Malagës, transmeton Express.

Antonella e ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi të familjes Messi nga spitali

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]