×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shqipëria në alarm: Mijëra të mitur largohen nga Shqipëria, të vetëm drejt Evropës
15 ore më parë
E pabesueshme, por e vërtetë, Berati mes 7 qyteteve më të bukura në Evropë
Arrestimi i Kryetarit të Bashkisë së Lezhës, ja kush është futbollisti i Vllaznisë i përshirë në skemën e mashtrimit
Luiza Gega: Shteti më harroi! Uniformën e bleva vetë!
Shikoni si e djegin natën aktorët e “Portokallisë”, Xhemi Shehu tërbohet krejt (Video)
nga ShqiperiaIme.info (01/12/2017 ora 08:13)

Gjatë mbrëmjes që lamë pas kasti i programit të humorit “Portokalli” ka festuar mbledhur në një darkë deri në orët e para të mëngjesit.

I gjithi kasti madje edhe presidentja Vjollca Hoxha ka qenë e pranishme në këtë darkë ku ata kanë kërcyer e kënduar deri vonë.

Në një video të publikuar nga aktori dhe moderatori Salsano Rrapi i shohim sesi janë duke fishkëllyer të gjithë së bashku.

 

Ja keshtu feston Portokallia ...🍊🍊😀😂

A post shared by Salsano Rrapi (@salsanorrapi) on

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]