×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Shkodran Mustafi shënon gol të bukur
nga shqiperiaime.al (11/03/2018 ora 02:45)

Mustafi e ka kaluar në epërsi Arsenalin me një gol të bukur me kokë.

Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Watfordit dhe po fiton 1-0. Golin e shënoi shqiptari Shkodran Mustafi në minutën e tetë të ndeshjes.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]