×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Shokon modelja shqiptare: Pini drogë dhe bëni shumë seks (FOTO)
nga B.Marku (16/04/2018 ora 04:57)

Ajo është një nga modelet më të paguara shqiptare, që ka pozuar edhe për markat më prestigjoze.

Mirëpo Alesia Noka pas videos së publikuar ku shoqja i prekte gjoksin ka dhënë disa këshilla për njerëzit.

 

“Pini bar, bëni më shumë seks dhe stresohuni më pak,”- shkruan Alesia krahas një fotoje që ka publikuar në rrjetet sociale.

 

(F.M/Shipëriaime.info)

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]