×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shokon Silva Gunbardhi, ndryshimi i saj është i frikshëm. As ajo nuk e njeh më veten
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 09:32)

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të preferuara të muzikës ‘Live’.

Silva Gunbardhi nuk dallohet si një femër që eksperimenton shumë me pamjen e saj. Gjithmonë është shfaqur bionde dhe mjaft e ëmbël. Por këtë herë ajo ka gjetur guximin të transformohet në mënyrë të frikshme.

Madje dhe vetë e ka të vështirë të njohë veten.

‘Uuuu kush èshtè kjo vajza???’ ka shkruar këngëtarja krah fotos. Reagimet e fansave kanë qenë mjaft pozitive, mbase ata e prinin një ndryshim nga ajo.

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]