×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Kryeministri Rama i habit të gjithë, me këmbë mbi tavolinë në studion e Mustafa Nanos
21 ore më parë
Arta Marku shpërngulet plotësisht në Tiranë, Garda merr në mbrojtje banesën e re
Raporti me shifra të frikshme, shqiptarët populli më…
Shoqja ia dhuron veshkën, Selena e nderon me çmim
nga shqiperiaime.al (01/12/2017 ora 06:22)

Selena Gomez ka shpërthyer në vaj derisa e ka mbajtur fjalimin në Billboard Of The Year në Los Angeles.

Pasi e ka pranuar çmimin si Gruaja e Vitit, ajo ia dedikoi këtë çmim mikeshës së saj që ia ka dhuruar veshkën. “Mendoj se Francia duhet ta marrë këtë çmim. Ajo ma shpëtoi jetën… Ndihem jashtëzakonisht me fat”, transmeton Klan Kosova.

Sa i përket mikes së saj, ajo u shpreh: “Ndihem shumë e nderuar që e bëj këtë për të sonte. Jam e lumtur që isha në gjendje a bëja atë gjë. Jam e lumtur që kam qenë përshtatje. Ajo po qëndron këtu dhe nderohet, dhe unë e kam parë karrierën e saj të fluturojë. Është e mahnitshme”.

Titulli me të cilin është nderuar Selena, më parë ishte fituar edhe nja Taylor Swift, Beyonce, Pink dhe Fergie./klan kosova

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]