×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Shpërthen avokati i njohur: Nuk ka asnjë projekt për Teatrin, e kanë marrë nga google
nga L.Hasani (13/03/2018 ora 07:38)

Avokati i njohur Altin Goxhaj përmes një postimi në rrjetet sociale e ka cilësuar si skandal vjedhjen e projektit të prezantuar dje nga Kryeministri Edi Rama nga një studio ukrainase.

“Skandali!

Denoncimi i arkitektes ukrainase! Na kanë vjedh projektin!

Pra nuk ka asnjë projekt për Teatrin! Kanë vjedh një projekt në Google!!!

Arkitektja Ukrainase denoncon vjedhjen e punës së saj dhe të kolegëve të vet ukrainas!!!

Hahaha e morët vesh mo? Kanë vjedh pa të drejtë autori projektin e Teatrit nga Koreja e Jugut... S'kanë asnjë projekt dhe i kanë ra shkurt tu përdor google search!!!

Skandali i zbuluar nga ukrainasja Ira Miroshnikova!

Ja skuadra e arkitektëve ukrainas që kanë bërë projektin e Koresë: Oleksiy Petrov, Irina Miroshnykova, Dmytro Prutkin, Alice Magirovskaya, Anton Izhakevich, Ksenia Dmitrenko

Porositësi: Busan Metropolitan Mayor's Office

http://formaarchitects.com/projects.php?i=56”, shkruan Goxhaj në rrjetet sociale.

auto_Screenshot_111520965704

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]