×
Shqiperia ime FALAS - Në Google Play
INSTALO
Të Rekomanduara
Shtang vajza shqiptare: Më ndihmoni të rikthej virgjërinë, do t’ua shpërblej para operacionit
nga ShqiperiaIme.info (09/11/2017 ora 06:34)

Një vajzë nga një qytezë e vogël në jug të Shqipërisë i ka dërguar një mesazh të gjatë Olti Currit në faqen e tij të Facebook-ut duke i kërkuar që ta publikojë për ta ndihmuar ndokush.

Ajo shprehet se familja e ka fejuar me një 30-vjeçar që jeton në Greqi por të gjithë e dinë që vajza është e virgjër, ndërkohë që ajo nuk është.

Përmes mesazhit ajo ka treguar historinë e saj, si dhe kërkuar ndihmë për t’i sugjeruar ndonjë mjek për kryerjen e operacionit për rikthimin e virgjërisë si dhe nëse dikush mund t’ia sponsorizojë, e në këmbim vajza do t’ia shpërblej, sigurisht para operacionit siç shprehet ajo.

Mesazhi i plotë i publikuar në faqen zyrtare të Olti Currit:

“Te lutem shume ma publiko se jam ne hall te madh.Jam nje goce 23 vjece nga nje qyteze e vogel ne jug te shqiperise.Prej disa kohesh familja me prezantoi me nje djale rreth 30 vjet qe jeton jashte.Ai eshte super i ka gjitha bukurine zgjuarsine ka dhe nje pune te shkelqyer.U takuam ne shqiperi se erdhi vetem per mua enkas dhe ndejtem rreth 1 muaj bashke.

Gjate ketij muaji ai u perpoq disa here te me prekte por un e largoja dhe i thoja se kam turp dhe eshte akoma heret.Me kerkoi edhe te rrinim pak bashke ne nje vend intim por un nuk pranova me justifikimin se me vjen turp dhe jam e ndershme sjam dosido.Edhe gjate puthjes un beja sikur nuk dija te puthja dhe skuqesha kastile.

Un jetne e kam kaluar ne fshatin e lindjes dhe te gjithe ne familje dhe t enjohurit e dine qe jam e paprekur.Por kam jetuar 3 vjet ne tirane sepse nisa universitetin dhe me vone e lashe sepse nuk e perballoja dot dhe atje gjate atyre 3 viteve krijova rreth 7 lidhje te shkurtra por qe asnjera nuk me eci.

Me pak fjale dua te rikethej virgjerine sepse un cunit i thashe qe jam e paprekur e as kam puthur ndonjihere.Kush mund te me keshilloje ndonje mjek qe ben operacion rikethim virgjerie dhe qe te rruaje sekretin profesional si dhe sa kushton pak a shume.

Un nuk kam gjendje ekonomike te mire dhe nqs se dikush do t emund t eme ndihmonte me leket e operacionit do ja dija per nder dhe do ja shperbleja,kuptohet para operacionit sepse ashtu i bie te ike puna kot. Ju lutem se jam ne hall te madh.Anonime dua te ngelem se mos e lexon i dashuri dhe me shkaterrohet gjithe jeta.Flm.”/360grade.al

Ju sugjerojmë
" NJOFTIM/ Shikoni që Shqipëria dëmtohet, shikoni që një qytetar është i braktisur, shikoni një ngjarje skandaloze dhe të dhunshme, shikoni probleme që ju shqetësojnë ju apo të tjerët. DENONCO. Vetëm me anë të një mesazhi në WhatsApp ose Viber, duke derguar videon apo foton dhe lajmi juaj do të bëhet publik menjëherë në faqen më të madhe në Shqipëri “Shqipëriaime.al”. Tel :+355693530088 Email: [email protected]